Skin Care-Cosmetics-prodhues

Sigurimi i OEM / ODM / design / Private Label one-stop shërbim

Rreth nesh

Guangzhou ciyan Cosmetic Co.,Ltd. Ajo u themelua në 2009. Kjo është një ndërmarrje moderne të integruar të specializuar në kozmetike R & D, prodhimit, teknike dhe përpunimit OEM / ODM / OBM brand. Ne vet 8000 metra katror punëtori dhe ka kaluar vërtetimin e GMPC,ISO 22716, FCC,FDA,CE etc.With përtej 10 vjet përvojat. që nga 2011, Kompania jonë bashkëpunuar me Korenë Universitetin CHO Dang, miratojë Korea e Jugut me cilësi të lartë të kujdesit të lëkurës formulë. Disa materiale të rëndësishme para janë importuar nga Korea e Jugut. Një e treta e të mëdha kozmetike brendshme dyqanet zinxhir janë duke bashkëpunuar kompaninë tonë për të bërë përpunimin. Në vitin e 2018, qarkullimi brendshme kompanisë sonë tejkalon 60 milion.

Produktet tona

Shërbimi ynë

10 vite eksperience

Kompania jonë ka më shumë se 10 vjet eksperiencë në industrinë kozmetike dhe ka marrë shumë certifikata dhe patentat.

Fokusimi në kujdesin e lëkurës

Fokusimi në kujdesin e lëkurës, Zgjidhur probleme të ndryshme të lëkurës të tilla si thatësi, depozitave të errët, puçrra fytyre të prirur, plakje, rrudhat, sagging lëkurës, shtresim, etj.

Produktet organike natyrore

Produktet organike natyrore, Duke përdorur bimore natyrore ekstrakt përbërësit, nuk ka dëm për të lëkurës. Great për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë vaj, i ndjeshëm, puçrra fytyre të prirur dhe kombinim.

shërbimit Custom

shërbim të mirë për ju, ofrojnë paketë të projektimit, etiketë privat, Paketa private, kontrolli i cilësisë, kontrollit të shpenzimeve, anijeve, etj. Sherbime.

partnerët

Enquiry TANI